Minden vasárnap 10 órakor tartunk istentisztelet a templomban, egyéb egyházi ünnepeken aktuális kiírás szerint.

úrvacsorás

Gyülekezetünkben már több évtizedes hagyomány szerint hónap első vasárnapján van lehetőség  az úrvacsorai közösséget megélni Jézus Krisztussal és egymással.

családi

Elnevezésének megfelelően a gyermekes családokat szólítja meg ez az istentiszteleti formánk könnyen követhető, rövidített liturgiával és igényes könnyűzenei kísérettel. Az alkalom után tea, kávé és Luther rózsás keksz mellett kötetlen beszélgetésre várunk kicsiket és nagyokat egyaránt.

zenés

Ez az istentiszteleti formánk újraformálódó szakaszba lépett, jelenleg az elhangzó igényes orgonazenei darabok adják meg karakterét.

áldó

Negyedik vasárnapon személyes igei megerősítést ajánlunk fel az istentiszteletre érkezőknek.